Poniżej przedstawiamy listę producentów wyrobów, znajdujących się w naszej ofercie:


Grupa Faraone dysponuje najnowocześniejszymi technologiami w sektorze oraz posiada cztery zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 60.000 m. kw dla specjalnych drabin aluminiowych, rusztowań przenośnych, podnośników koszowych oraz ram okiennych. Siedziba główna znajduje się w Tortoreto (Te), ale zakłady znajdują się również w Polsce, Danii oraz Hiszpanii. 


Przedsiębiorstwo "ZAKREM" powstało w 1952 roku. Powstawały i powstają tutaj coraz to nowe produkty. Właśnie ta wytężona praca i wieloletnie doświadczenia w dziedzinie transportu wewnętrznego zaowocowały nową estetyką i jakością. Podkreśleniem tych osiągnięć jest europejski standard wyrobów zgodny z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w Unii Europejskiej dla wózków hydraulicznych. 


Polski producent oferuje, który wytwarza: koła, kółka i zestawy kołowe do wózków magazynowych i urządzeń transportu wewnętrznego.Kółka pneumatyczne oraz specjalnego przeznaczenia.

 

Firma "Agromech" w Łubiance powstała w 1975 roku. Zajmuje się produkcją w dziedzinie - transport i technika magazynowa. Firma zaprojektowała i produkuje w ramach produkcji seryjnej szeroką gamę wyrobów niezbędnych w:zakłdach produkcyjnychprzedsiębiorstwach usług komunalnychprzedsiębiorstwach usług rolniczychmagazynach,hurtowniachsklepachgospodarstwach rolniczychogrodach i domach. Dostępne są one w sprzedaży w hurtowniach isklepach w całej Polsce.

Jako światowy lider w produkcji wózków widłowych Jungheinrich ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. W szybko zmieniającym się świecie i przy rosnących wymaganiach klientów odnośnie jakości oferujemy rozwiązania przyszłości już dziś. W ten sposób Jungheinrich jest zawsze o krok przed konkurencją.